Këtë se kemi pritur prej Andrrës, edhe ajo me operacione plastike (Foto)

Ajo në showbizin shqiptar njihet si gruaja e këngëtarit Sinan Hoxha.
Madje dasma e tyre për shumë muaj ka qenë temë diskutimi në mediet rozë, transmeton sovrani.info.

Por asgjë nuk është ashtu siç duket, sepse Andrra Destani nuk ka qenë kaq e bukur siç duhet tash, mund të jetë edhe lojë make-up, ose filtra të shumtë.

Një fotografi ka filluar të qarkullojë në rrjete sociale, dhe shihet një Andërr krejt ndryshe.

Temat
Showbiz

Të afërta