Sinani zgjat pushimet, atmosferë e këndshme në shtëpinë e tij (FOTO)

Me sa duket këngëtari i njohur Sinan Hoxha, ka vendosur të zgjasë pushimet e fundvitit, pasi një foto e publikuar nga bashkëshortja e tij Andra Destani e tregon këtë gjë.

Në fotografi Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij shihen duke trokitur gotat e verës së bashku me disa persona të tjerë.

Nëpërmjet fotos ajo ka zbuluar edhe një pjesë të arredimit të shtëpisë së tyre që duket vërtetë mjaft këndshëm.

Temat
Showbiz

Të afërta