Turket vallëzojnë me këngë të Sinanit (Video)

Tri vajza nga Turqia kanë bërë një vallëzim me këngën e Sinan Hoxhës “Bomba”.

Këngë kjo e cila është mjaft ritmike dhe e përshtatshme për të bërë një vallëzim si ky i këtyre vajzave turke. Ato janë munduar ti kopjojnë lëvizjet nga vajzat e klipit të Sinanit, shkruan Magazina.

Këtë video e ka shpërndarë edhe vet këngëtari në llogarinë e tij në Instagram, duke i etiketuar ato në shenjë falënderimi.

Për të parë se si vallëzojnë, ndiqeni videon në vijim…

😁 Korografi nga @Cerenkckoglu From Turkey 👌❤️

A video posted by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Temat
Showbiz

Të afërta