Getoar Selimin e përcjell policia? (Foto)

Reperi Getoar Selimi ka publikuar dje këngën e tij më të re ‘Berlusconi’.

Kjo këngë po pëlqehet shumë dhe për një ditë është afër shifrës 1 milion klikime.

Ai në Instagram ka hedhur një foto ku shihet se është në rrugë dhe para veturës së tij ishte një veturë e policisë.

Fotos ai ia ka lënë një shkrim ku thotë se përcjellet nga policia, shkrim i kësaj kënge./Lajmi.net/

Temat
Showbiz

Të afërta