​Pogba e Vidal ndajnë të njëjtën pozitë në garë për Topin e Artë (Foto)

Paul Pogba dhe Arturo Vidal janë renditur në vendin e 14 në garë për Topin e Artë

France Football ka publikuar renditjen në vendin e 14, ku me pikë të barabarta janë Paul Pogba i Manchester Unitedit dhe Arturo Vidal i Bayern Munichut.

Të dy lojtarët kanë marrë nga katër pikë në votimet që janë bërë për Topin e Artë.

Temat
Botë

Të afërta