Zahavi: Etrit Berisha më provokoi mua, më goditi me kokë

Sulmuesi i Izraelit, Eran Zahavi, i cili nxori jashtë Etrit Berishën me karton të kuq, ka thënë se është provokuar nga ky i fundit. Zahavi për supersport deklaroi se...

Sulmuesi i Izraelit, Eran Zahavi, i cili nxori jashtë Etrit Berishën me karton të kuq, ka thënë se është provokuar nga ky i fundit.

Zahavi për supersport deklaroi se Berisha e provokoi atë, dhe e goditi me kokë në kokë, gjë e cila sipas tij ishte pjesë e lojës.

“Jo, unë nuk e provokova, kërkova penallti te ai rasti. Ai më provokoi mua, me goditi në kokë, ishte pjesë e lojës”, deklaroi Zahavi, përcjell lajmi.net.

Temat
Sport

Të afërta