Berisha i mërzitur për kartonin e kuq, ja çfarë ka bërë pas ndeshjes

Etrit Berisha e ka përjetuar rëndë kartonin e kuq dhe humbjen e Shqipërisë 0:3 nga Izraeli. Berisha në këtë ndeshje u ndëshkua me karton të kuq pas një zënke...

Etrit Berisha e ka përjetuar rëndë kartonin e kuq dhe humbjen e Shqipërisë 0:3 nga Izraeli.

Berisha në këtë ndeshje u ndëshkua me karton të kuq pas një zënke me futbollistin e Izraelit.

Pas ndeshjes, Berisha është parë i mërzitur dhe nervozuar, duke refuzuar të flasë për media.

Temat
Sport

Të afërta