‘Shikimet’ me dashuri të Sinanit dhe Andrrës (Foto)

Ҫifti i shumë përfolur dhe tashmë më i dashur për publikun tonë , Sinan Hoxha dhe Andrra Destani, vazhdojnë të mbeten ‘ikon’ e dashurisë , transmeton oranfo.

Ata pak kohë më parë janë bërë edhe prindër, dhe kjo gjë vetë m sa ka shtuar dashurinë e tyre, e kjo mund të dëshmohet në cdo postim të të dyve prej tyre. Edhe në foton e fundit të postuar nga Sinani, ata të dy shihen duke ecur rrugës në motin e vranët, dhe po e shikojnë njëri tjetrin duke reflektuar kështu shumë dashuri.

sinani-andrra_1478207747-5814591

Temat
Showbiz

Të afërta