​Pepe te skuadra e madhe angleze

Manchester United është duke u interesuar për mbrojtësin Pepe
Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose MOurinho e dëshiron në skuadrën e tij mbrojtësin e Real Madridit, Pepe.

Portugeze ka qenë në formë të lartë këtë vit, ku fitoi Ligën e Kampionëve me Realin dhe Euro 2016 me Portugalinë.

Por, pavarësisht kësaj, ai ende nuk ka pranuar ofertë nga Reali për vazhdimin e kontratës, e cila skadon në fund të këtij edicioni.

Mourinho po mundohet që të shfrytëzoi këtë situatë, për t’u bashkuar sërish me Pepen.

sports_england_manchester-united-football-club

Temat
Lajme

Të afërta