Lori Hoxha nuk di të ndalet (Foto)

Për Lori Hoxhën nuk ka të ndalur pushimet, dhe aq më tepër ato verore.

Lori është nisur sërish drejt një destinacioni ekzotik, ku duket se ka nisur pushimet e radhës.

Për trashëgimtaren e Top Channel s`ka dimër.

screenshot-17_1477227035-774011

lori_1477227239-5000146

Temat
Showbiz

Të afërta