Giggs: Këtë lojtar të Realit e dua në Manchester (Foto)

Ryan Giggs, legjenda e Manchester Unitedit, dëshiron ta shoh Luka Modricn në Manchester United

Futbollisti dhe ish trajneri i Manchester Unitedit, Ryan Giggs ka një dëshirë. Ai dëshiron që ta shoh yllin e Real Madridit, Luka Modricin duke luajtur për ‘Djajtë e Kuqë’.

“Kroacia ka lojtarë të mëdhenj dhe i preferuar ime i tanishme është Modric – Unë do të doja ta shohë atë duke luajtur për Man Utd”, ka deklaruar Giggs për UEFA.com

Por, kjo dëshirë e Giggsit vështirë se do të realizohet, pasi kroati në fillim të kësaj jave ka vazhduar kontratën me Real Madridin edhe për pesë vitet e ardhshme.

untitled_1477046110-9450880

Temat
Showbiz

Të afërta