Festimi i çuditshëm nga Pogba e Lingard (Video)

Jesse Lingard dhe Paul Pogba kanë shkëlqyer ndaj Fenerbahces.

Pogba shënoi dy gola, derisa Jesse Lingard një në fitoren prej 4:1 ndaj ekipit turk.

Pas supergolit të Pogbas në fund të pjesës së parë, Lingard dhe ish lojtari i Juventusit festuan me një kërcim interesant, që po komentohet shumë në rrjetet sociale. /Express/

Temat
BotëSport

Të afërta