Nuk do ta besoni kush po e puth Liberta Spahiun (Foto)

Ajo njihet si një ndër prezantueset më seksi shqiptare falë linjave trupore.

Bëhet fjalë për Liberta Spahiun, e cila ka zbuluar se si e mban seksi “vijën e trupit”

Libertën nuk e njohim që dje, pasi ajo ka karrierë të gjatë e të bujshme në botën e modelimit, Liberta tash është edhe prezantuese ku dhe ka emisonis Prive.

Liberta ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shihet në krahët e kreatorit të njohur shqiptar Valdrin Sahiti.

😂😂

A photo posted by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

Temat
Showbiz

Të afërta