Morena nuk dashurohet në meshkuj por në… (Foto)

Gjatë qëndrimit të saj në Turqi, modelja e njohur Morena Taraku ka postuar një fotografi, ku ka shkruar se është dashuruar, mirëpo nuk është fjala për ndonjë mashkull.

Përpos që po e shijon vendin ku po qëndron, Morena po bën edhe pazar,

Ajo ka blerë një palë mbathje sportive.

E dimë që modelja është shumë e dhënë pas fitnesit dhe aktiviteteve fizike, andaj edhe nuk është e çuditshme se mund të dashurohet në mbathje dhe jo në meshkuj

2222_1476878491-6110481

111_1476878498-254165

Temat
Showbiz

Të afërta