Mariah Carey shfaq asetet e saj e veshur në të zeza (Foto)

Ajo nuk është e njohur për veshjet e ekspozuara, por nganjëherë edhe me veshje të plotë zbulon pa dashje më shumë se ç’duhet.

Këngëtarja e njohur Mariah Carey është paraqitur së fundmi me një fustan të zi dhe elegant, por fakti që fustani ishte i ngushtë nxori në pah edhe asetet e saj.

Ajo ishte nisur për një mbrëmje festive, gjersa ka qenë e rrethuar në çdo moment nga rojet e saj të sigurisë.

Këngëtarja 46 vjeçare vazhdon të jetë ende në formë të shkëlqyer, me fizikun dhe pamjen e saj

mariah2

Temat
Showbiz

Të afërta