Getinjo së shpejti vjen me projektin e ri “O Moj”, këto janë disa nga pamjet e klipit (Foto)

Reperi Getinjo së shpejti do të publikojë projektin e tj më të ri muzikor, këngën dhe videoklipin “O moj”.

Pas disa bashkëpunimeve shumë të suksesshme gjatë verës, ai kësaj radhe ka vendosur të vijë me një këngë solo.

Muzika është punuar nga Zzap dhe Chriss, tekstin e ka shkruar vet reperi, gjersa videoklipi është duke u punuar nga produksioni “XL Films

Kjo këngë do të jetë një stil më ndryshe, dhe do ta shfaq reperin në një version tjetër nga ç’jemi mësuar ta shohim.

nga afër xhirimet e klipit, dhe në vazhdim ju sjellë disa pamje ekskluzive nga prapaskenat e xhirimeve.

getinjo2-1-780x439

getinjo3

getinjo1

Temat
Showbiz

Të afërta