A e dini cili reper shqiptar është i preferuari i Eliza Dushkut (Foto)

Krenarinë e të qenurit shqiptare, aktorja e njohur Eliza Dushku e ka shprehur që prej fillimeve të karrierës duke bërë miliona shqiptarë të ndihen mirë për promovimin e popullit në botë.

Por mes tjerash, Dushku duket se është edhe në rrjedha të zhvillimeve tjera në trojet shqipfolëse, përfshirë edhe muzikën dhe artin.

Kur është fjala tek muzika, Eliza madje ka edhe reperin e saj shqiptar të preferuar – Capital T.

Aktorja e njohur nuk rresht së pëlqyeri fotot e ‘Kapos’ teksa ky i fundit bashkë me Lyrical Son, MC Kreshën, 2po2, Elvana Gjatën, Blerim Destanin e Lorik Canën hyn në listën e ngushtë të personave që aktorja ndjek në rrjetin social Instagram.

Temat
Showbiz

Të afërta