Cilit mashkull po ia uron lumturinë e botës Leonora Jakupi(Foto)

Këngëtarja leonora Jakupi është mjaft e pëlqyer nga publiku shqiptar, paraqitjet e saj janë gjithmonë të kuruara në detaje, dhe kjo gjithnjë falë bashkëpunëtorëve të saj.

Një nga miqtë e saj më të afërt është edhe stilisti Valdrin Sahiti, i cili kujdeset gjithnjë për veshjen dhe paraqitjen televizive të saj.

Valdrini sot feston ditëlindjen, gjersa me këtë rast ka marrë shumë urime nga familja dhe shoqëria, por një më i veçantë ka qenë pikërisht i këngëtares Leonora Jakupi.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet bashkë me stilistin, teksa në mnishkrimin e fotos ka shkruar: “Të uroj lumturinë e botës miku im”

Te uroj lumturinë e botes miku im @valdrinsahitiofficial #hbdtoyou 🎂

A photo posted by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Temat
Showbiz

Të afërta