Anulohet dasma e Getit dhe Marinës (Foto)

U përfol se reperi i njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca do të finalizonin historinë e tyre të dashurisë me një ceremoni martesore këtë muaj.

Burime të afërta të çiftit zbuluan në verë një plan-sekret të çiftit për t’u martuar këtë tetor, por kjo nuk ndodhi.

Sipas të njëjtave burime martesa mes tyre është shtyrë për një kohë tjetër.

Ata kanë vendosur të martohen vitin tjetër, edhe pse data nuk është konfirmuar ende.
.
Çifti më i komentuar i showbizz-it po e shijojnë lidhjen e tyre në maksimum, me udhëtime dhe pushime luksoze, siç ishin ato në Maldive.

marina-geti-650x358

402ce9171a1080558f31b2ef700e5ff4_xl

Temat
Showbiz

Të afërta