Amarda Toska flet për marrëdhënien me Ermalin, ja kush është më shumë xheloz (Foto)

Amarda Toska prej shumë vitesh tashmë është prezantuese e spektakleve të rëndësishme në televizion, duke fituar zemrat e publikut me çiltërsinë dhe thjeshtësinë e saj.

Krahas aspektit profesional, Ami po ashtu ka qenë mjaft e përfolur dhe për jetën personale, pasi dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi është po aq i dashur për publikun.

Duke qenë në fokus të mediave, Ami në një rrëfim në revistën “Elite” , flet për marrëdhënien e saj me Ermalin. E pyetur se kush nga të dy është më shumë xheloz.

“Pak a shumë Ermali, por sigurisht që në një marrëdhënie me baza të forta, nuk ka sesi mos të ketë episode xhelozie nga të dyja palët,”-është shprehur moderatorja e njohur

ami-dhe-ermali

Temat
Showbiz

Të afërta