2 Ton të premtën sjellë projektin e ri paralajmëron diçka të madhe (Foto)

Reperi i njohur 2 Ton shumë shpejt do të sjellë projektin e tij më të ri muzikor në treg.

Kënga e re është punuar në studion “Bini Records”, gjersa tekstin e ka shkruar vet reperi.

Videoklipi është xhiruar në Shqipëri, dhe po finalizohet nga Max Production.

Vet 2 Ton e ka quajur këtë projekt si gjigant, ndaj dhe nuk ka shprehur dëshirën që të mos zbulojë shumë deri në ditën e lansimit.

Temat
Showbiz

Të afërta