Yllka Gashi sot ka arsye për të festuar (Foto)

Yllka Gashi njihet për rolin e Zanës në serialin Familja Moderne.

Por, aktorja ka edhe në jetën e përditshme një familje për ti marrë lakmi.

Pikërisht sot aktorja dhe bashkëshorti i saj festojnë 15 vjetorin e së qenit bashkë, përkatësisht tetë vjet martese dhe katër të qenit prindër të vajzës Nina,

“15 vjet bashkë , 8 vjet martesë, gati 4 vjet prindët e Ninës! Avanturë me plot dashni, knaqsi, përlamje, inati, kompromise, përqafime, t’keshme me lot!

Nëse ish dashtë me i rijetu edhe nihere krejt kto vjet prej fillimit, nuk e kisha ndryshu asni sekond! Të dua!”, ka shkruar Yllka Gashi në Facebook.

Kujtojmë se aktorja është e martuar me Albian Gagicën dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

14681749_1262228620494218_185116201491410547_n

Temat
Showbiz

Të afërta