Vedat Ademi realizon ëndrrën, takon këngëtarin e preferuar (Foto)

Këngëtari Vedat Ademi prej disa kohësh ndodhet në SHBA.

Këtë herë Ademi ka publikuar në rrjete sociale se gjendej në koncertin e këngëtarit të njohur amerikan Gavin DeGraw.

Gjithashtu duket se Ademi ka qenë edhe më i lumtur me faktin që e ka takuar këngëtarin dhe ka mundur të bëjë një foto me të:

“Ëndrra ime u bë realitet! Takove Gavin DeGraw!

Një concert i paparë dhe gjithashtu një artist i madh.

E dashuroj muzikën e tij dhe përpiqem të bëj më të mirën për t’i kënduar këngët e tij në Shqipëri,”-përfundon postimin e tij Vedat Ademi.

vesati_1476803303-4129777

Temat
Showbiz

Të afërta