Samanta Karavella sjellë së shpejti videoklipin e ri “Si ai” (Foto) (Video)

Këngëtarja Samanta Karavella shumë shpejt do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe videoklipin “Si Ai”.

Artistja e cila tash e një kohë është nën menaxhimin e Max Production Albania, ka vendosur që kësaj here të vijë me një këngë ritmike, të cilën e ka punuar kompozitori Alandy.

Teksti i këngës është shkruar nga Gent Fatali dhe vet Samanta, gjersa për videoklipin janë kujdesur Max Production.

Këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale trailerin e klipit, i cili pritet të publikohet javën tjetër.

Përndryshe projekti i saj i fundit në muzik,ë mbetet bashkëpunimi me Gent fatalin “Na e dina”, i cili ishe shumë i suksesshëm gjatë verës dhe grumbulloi me miliona klikime në YouTube.

Ndërkohë, këngëtarja ka bërë të ditur se pas lansimit të këtij prijekti, ajo do të niset për në Amerikë, ku do të qëndrojë atje disa javë

"Si Ai"👉 Coming Soon @maxproductional @alandyofficial #SiAi #maxteam #staytuned

A video posted by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Temat
Showbiz

Të afërta