Kur të kuptoni se çfarë fshihet pas këtyre sye, do të shokoheni (Foto)

Buzë të mbushura, fytyrë të pastër dhe sy magjepës, janë ëndrra e shumë meshkujve, shkruan revista Kosovarja.

James Charles, është djaloshi 17 vjeçarë, i cili është make-up artist, dhe ka arritur famë të madhe me që grimi i tij është superiorë.

Ai di aq mirë të maskohet me anë të kozmetikës, ku shumica vetëm duke ia shikuar sytë nuk mund ta dinin asnjëherë se prapa tyre fshihet një mashkull.

Ai çdo ditë eksperimenton me fytyrën e tij ku ka aritur të marrë shumë pëlqime dhe komente në llogarinë e instagramit.

Edhe pse i ri në moshë, make up artistët e njohur e shohin si konkurrent tejet të rrezikshëm.

Duhet të ceket se James nuk kreu as edhe një kurs të vetëm sa i përket grimit, por e gjitha është dhunti e tij.

oci-1000x0

james

12331701-546048185561965-1542966771-n

ujames-2

Temat
Fun

Të afërta