Jul Deda gjen “Lolitën” dhe bën foto me të (Foto)

Gjatë këtyre ditëve mjaft bujë në media ka patur debati virtual mes gazetarit Bledi Mane dhe administratorëve të faqes në Facebook “Lolita”.

Mesa duket kjo situatë ka shkaktuar reagimin edhe të aktorit Julian Deda.

Përmes një foto në Facebook ai ka shkruar se ndonëse po e kërkon një shtet i tërë ai e gjen dhe madje pi kafe me të.

Deda ka publikuar foto së bashku me nje vajzë më kaçurrela fytyrën e së cilës e ka mbuluar

. E gjeta..! E kerkon nje shtet i tere, une e gjej duke pi kafe. Ahhh moj Lolita moj e poshter qe shan ne Facebook, ta mbash mend..!

P.s. Me vjen ta mbys, sa e mire qe eshte,”-shkruan Juli në rrjete sociale

juli-1476804580-9579946

Temat
Showbiz

Të afërta