Foto të rralla të Ganimete Jashanicës me shoqe në kohën e rinisë (Foto)

Fotografitë e kohës së fëmijërisë, rinisë, jo kot thuhet se janë pasuri e madhe. Përmes tyre kujtojmë kujtimet e bukura me familje, shoqëri…

Përmes disa fotografive të rralla,që sapo i ka publikuar në llogarinë Facebook, këngëtarja e dashur për publikun, Ganimete Jashanica ka kujtuar rininë e saj dhe momentet e bukura së bashku me dy shoqet e saja Milen dhe Lulen,. .

.E shoqërinë me shoqet e rinisë, Ganja po e mban edhe sot. Kjo është dëshmuar përmes fotografive të realizuara tash së fundmi ku shihen të bukura dhe të lumtura. “Dikur dhe tani me shoqet e mija Milja dhe Lulja”, ka shkruar këngëtarja.

ganimete-jashanica1_1476807140-2633881

ganimete-jashanica2

ganimete-jashanica3

ganimete-jashanica4

Temat
Showbiz

Të afërta