Ekskluzive: Adnan Januzaj i “dashuruar” në bukuroshen prishtinase (Foto)

Del diçka që e lidhë Adnan Januzajn me Kosovën. Futbollisti i famshëm kosovar me pasaportë belge thuhet të ketë lidhur “shoqëri” me bukuroshen prishtinase, Yllka Rexha.

Djaloshi me prejardhje nga Istogu ka shprehur haptazi simpatinë për Yllken edhe në rrjetet sociale gjë e cila nuk mund të argumentohet tani për shkak se biondja e bukur e ka mbyllur profilin e saj në Instagram.

Megjithatë Indeksonline mëson se Januzaj ka shoqëri të mirë me Yllka Rexhën dhe se simpatia ndaj saj tani çdo ditë e më shumë po forcohet.

adnan-januzaj1

adnan-januzaj3

adnan-januzaj4

adnan-januzaj2

Temat
Showbiz

Të afërta