Diellza sjell nxehtësinë e Sri Lankës në Prishtinë (Foto)

Edhe në vjeshtë modelja e njohur dhe ish Missi Diellza Kolgeci, vazhdon të sjell nxehtësinë e verës.

Në një fotografi që ka postuar ajo në Facebook,Diellza duket se po e shijon në maksimum pushimin në Sri Lanka,

E përmes fotografisë modelja bukuroshe po e sjell nxehtësinë e Sri Lankës në Prishtinë.

“Jam një shpirt i lirë.

Ose më admirojnë nga toka apo noti dhe fluturojë me…Por kurrë mos provoni të më burgosni . Bentota Sri Lanka”, ka shkruar Diellza.

Ndryshe Diellza edhe pse me angazhime në projekte të ndryshme ajo përsëri po gjen kohë të mjaftueshme për pushime në vende të ndryshme.

diellza-kolgeci1_1476805455-7430656

Temat
Showbiz

Të afërta