Xhaka tregon edhe një herë modestinë e tij, e bën të lumtur një fëmijë (Video)

Granit Xhaka ka treguar në disa raste se është i afërt me fansat e tij, madje edhe me ata më të vegjlit.

Vetëm pak ditë më parë, futbollisti shqiptar së bashku me Alexis Sanchezin i befasuan disa fëmijë që ndjekin karrierën si futbollistë në stërvitje.

Ndërsa, afërsinë dhe sjelljen e tij të mirë, Graniti e ka treguar edhe në një restorant, ku ka luajtur me një fëmijë, të cilin në fund e ka përqafuar.

👉It is such a beatiful feeling to see happy children and hear their cheerful laughter! 😄⚓#GX29

A video posted by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Temat
Showbiz

Të afërta