Urimi emocionues i Andrra Destanit (Foto)

Bashkëshorjta e këngëtarit të famshëm Sinan Hoxha bukuroshja Andrra Destani është mjaft aktive nëpër rrjete sociale nga ku shpesh ndanë fotografi nga jeta e sajë private.

E dita e sotme për Andrrën është një ditë mjaft e veçnantë pasi mikesha e saj sot feston ditëlindjen e saj ndërsa urimi që bukuroshja zgjodhi për të ishte tejet special.

Ajo zgjodhi profilin e saj në Instagram për ta publikuar një fotografi së bashku me mikeshën e saj teksa këto ishin fjalët me të cilat iu drejtua bukuroshja “Gezuar Ditelindjen e shtrenjta ime, festofsh edhe shum vite tjera te lumtura me te dashurit e tu, ishallah te plotsohen gjitha deshirat qe i ke dhe qofsh gjithmon e lumtur!

andrra-me-shioqe

Temat
Showbiz

Të afërta