Publikohen fotot për herë të parë, ja pasojat e Cozman pas përleshjes me Noizyn (Foto)

Përleshja mes Cozman dhe Noizy padyshim që është skandali i vitit.

U publikuan shumë video dhe pamje nga përleshja, por kjo që doli sot nuk është parë asnjëherë.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar fotografitë e Cozman menjëherë pas përleshjes ku shihet se reperi ka pësuar lëndim në njërin sy.

Nuk dihet se nga kanë dalë këto fotografi por fansat e Babastars në komente kanë dyshuar se këto foto nuk janë të vërteta. Gjykojeni vetë!.

cozman

Temat
Showbiz

Të afërta