Liberta trondit me foto nudo (Foto)

Ka kohë që ajo ka nisur pushimet verore.

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu, duket se po kënaqet në pushimet e saj, ajo shpesh po publikon fotografi nga deti dhe vendet që po viziton.

Por, me fotografinë e fundit ka habitur, pasi Liberta shihet në një anije dhe duket që është topless.

l-1476702572-1883949

Temat
Showbiz

Të afërta