A kanë dhënë urdhër për vrasje ministrat e Qeverisë së Hashim Thaçit? (Video)

Emisioni Zona Express ka transmetuar sonte pjesën e parë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”; ku janë transmetuar rrëfime dhe dëshmi se kush janë komandantët dhe për çfarë do të akuzohen ata nga Gjykata Speciale

Në këtë dokumentar jepen detaje interesante rreth disa vendimeve të ministrave të Hashim Thaçit menjëherë pas luftës.

Shikojeni videon.

Temat
LajmeVend

Të afërta