Ja si është gjendja shëndetësore e Bleros (Foto)

Këngëtari Blero para disa ditë është shtrirë në spital.

Ai për pesë ditë më radhë ka publikuar fotografi nga spitali, ku shihej duke marrë infuzione.

Magazina, ka mësuar se Blero është trajtuar në klinikën “Rezonanca” dhe ka vuajtur nga një infeksion, ndërsa nga sot ai nuk do të ketë nëvoj për tretman mjekësor, pasi gjendja e tij shëndetësore është përmirësuar.

blero-21

Temat
Showbiz

Të afërta