Hysni Klinaku sjell projektin ‘Ndalo’ (Video)

Si një nga artistët e vetëm që nuk ka tentuar të dalë jashtë vetës sa i përket muzikës, edhe këtë herë Hysni Klinaku vjen me një këngë tipike që vetëm ai mund t’a sjell.

Projekti i fundit mban titullin ‘Ndalo’ dhe është realizuar si këngë në studion ‘Lumi’ me tekst të Liridona Jemini Gashi.

Ndërsa videoklipi është punuar nga produksioni gjilanas ‘Urban Graphics’.

Baladat vazhdojnë të jenë të preferuarat e Hysniut të cilat i realizon në mënyrë perfekte!

Temat
Showbiz

Të afërta