Dhurata Lipovica shkëlqen pranë bashkëshortit e djemve (Foto)

Dhurata Lipovica është njëra ndër modelet e cila përveç që është e angazhuar me punë, mbetet edhe një nënë tejet e përkushtur.

Ajo poston shpesh fotografi nga përditshmëria në të cilat shihet qartazi angazhimi i saj i dyanshëm, shkruan lajmi

Dhurata është e martuar me aktorin e njohur nga seriali ‘Tre gjermanët e trashë’, Fisnik Ademi dhe dashurinë për të nuk nguron ta shpreh edhe publikisht.

Së fundmi, në një foto familjare të postuar nga vetë ajo, Lipovica shihet se si shkëlqen pranë bashkëshortit e dy djemve, ndërsa fotos ia ka vënë mbishkrimin: “Unë marr frymë për ata”.

Kujtojmë se ajo mbetet gjithashtu njër ndër modelet që po i qëndron besnike bukurisë natyrale pa as edhe një ndërhyrje të vetme kirurgjike./

I breathe for them 😍❤️🙌🏻 #family

A photo posted by Dhurata Lipovica (@dhuratalipovica) on

Temat
Showbiz

Të afërta