Blerona nuk përmbahet, dhuron puthje të nxehta (Foto)

Moderatorja seksi e 21-shit puth kështu.

Ajo ka publikuar një foto me kolegun e saj derisa po pi kafe dhe nga largësia e puth atë.

Kjo vërehet nga forma e buzëve që ajo ka bërë.

ble-1476690445-5087008

Temat
Showbiz

Të afërta