Tarashaj flet pas barazimit kundër Bayernit (Foto)

Shani Tarashaj është shumë i lumtur me një pikë të marrë kundër Bayern Munichut.

Sulmuesi i Eintracht Frankfurt, Shani Tarashaj ka thënë se është shumë i lumtur me një pikë të vlefshme kundër Bayern Munichut.

Tarashaj u inkuadrua në pjesën e dytë, atëherë kur skuadra e tij ishte më 10 futbollistë dhe duke humbur, por në fund arritën të marrin një pikë.

“Ndeshje shumë e mirë ndaj Bayernit. Arritëm një barazim të vlefshëm. #SHT30”, shkruan Tarashaj në Facebook.

tarashaj_1476613579-4506371

Temat
Sport

Të afërta