Nuk do ta besoni se sa kushton qeni i Paris Hilton (Foto)

Gjithnjë e më shpesh dalin në pah tekat e pasanikëve apo personazheve të famshëm. Mes tyre spikat Paris Hilton, e cila nuk i kursen vetes asgjë nga luksi i shfrenuar.

Së fundmi ajo ka birësuar qenushin e llojit Tinkerbell, i cili kushton 8000 dollarë ose rreth 7200 euro.

Paris kërkoi ndihmë në Insragram për të gjetur emrin e qenushit të saj, duke qenë në dilemë mes emrave “Diamond Baby dhe LoveBug”.

qen60_1476604088-74687

Temat
Showbiz

Të afërta