Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen, s`do ta besoni sa vjeçe mbush: Me shpirt jam 21… (Foto)

Këngëtarja Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen, ajo mbush 42 vjeç, dhe nuk ka nguruar aspak që këtë datë e shifër ta ndajë me miqtë në rrjetet sociale.

Madje ajo zgjedh dhe një urim të bukur për veten, ku thotë se edhe pse mbush 42 vjeçe në shpirt ndihet si një 21 vjeçare.

Aurela, nëna e një vajze përkohësisht është shkëputur nga kënga pasi edhe pak kohë dhe sjellë në jetë vajzën e dytë.

screenshot-8_1476614194-9308734

Temat
Showbiz

Të afërta