​Zidane mbron Ronaldon

Zineine Zidane ka thënë se Cristiano Ronaldo nuk është i brengosur që nuk po shënon shumë gola.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se Cristiano Ronaldo dëshiron gjithmonë të shënoi gola dhe kjo është e mirë për skuadrën.

Ronaldo në shumë raste dukej i mërzitur kur humbte ndonjë rast, por Zidane tha se nuk është i brengosur me mungesën e golave.

“Ronaldo nuk duket i brengosur me mungesën e golave.

Ai gjithmonë dëshiron të shënojë dhe kjo është normale.

E rëndësishme është që ai të jap energji pozitive për skuadrën”, tha Zidane gjatë konferencës për media. /Express/

Temat
BotëSport

Të afërta