Tmerr në shtëpinë e modeles së njohur, të shtëna dhe goditje me thikë (Foto)

Në shtëpinë e Miranda Kerr në Malibu, ka ndodhur një incidente që sigurisht do ta tmerrojë ‘supermodelen’, raportojnë sot mediat amerikane.

Një person ka kaluar rrethojat në shtëpisë së Kerr, dhe kur roja e sigurimit ka provuar ta ndalojë, ai e ka goditur në sy me thikë.

Pas kësaj, roja ka qëlluar hajdutin disa herë me pistoletë, dhe një plumb e ka prekur në kokën.

Ekipet e emergjencës i kanë dërguar të dy në spital dhe TMZ raporton se ata janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa Miranda në atë kohë nuk ishte në shtëpi.

Incidenti vjen pak kohë pas vjedhjes në Paris të Kim Kardashian.

auto_auto_1014-malibu-stabbing-lasd-twitter-6_114764825711476483144

Temat
Showbiz

Të afërta