Po vjen dueti nga Ledri dhe Vig Poppa, ja detajet (Foto)

Ledri Vula dhe Vig Poppa janë në prag të lansimit të duetit të tyre.

Të dy rep artistët do të sjellin projektin e tyre të ri shumë shpejt.

Pasi përfunduan anën muzikore, xhirimet e klipit janë caktuar dhe do të fillojnë shpejt, mësojnë burimet e Telegrafit.Muzika në anën tjetër është punuar nga Duja dhe Str8 Fiya, kurse miksi dhe masteri në Redbox.

Për Vig Poppan kjo është seri e suksesshme e lansimit të projekteve pas këngës me Tunën.

ledri-vula1_1476479916-3464371

Temat
Showbiz

Të afërta