Beatrix Ramosaj siç nuk e keni parë kurrë pa make up (Foto)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet pa make-up.

Ajo ka vendosur që këtë të premte ta kalonte duke bërë aktivitet fizik.

Ja si dukej këngëtarja pa filtra dhe pa make-up./Gazeta Express/

baetrix_1476481364-4848250

beatrix-ramosaj

Temat
Showbiz

Të afërta