Argjentina prezanton familjen (Foto)

Argjentina Ramosaj ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Që nga koha kur edhe është bërë nënë, duket t’i ketë dhënë vetës pushim, shkruan Indeksonline.

Argjentina duket të jetë një nënë dhe një bashkëshorte tejet e përkushtuar.

Urojmë që ndonjë projekt të Argjentinës ta kemi sa më shpejt.

argjentina-1_1476471772-3764448

Temat
Showbiz

Të afërta