Zbulohet lidhja mes Capital T dhe shkaktarit të aksidentit tragjik në Durrës (Foto)

Miku i Dashnor Deliallisit ka zbuluar se Dashnori njihej me Capital T, madje edhe kanë bashkëpunuar me njëri-tjetrin në një nga videoklipet e Capital T, ku ky i fundit ka përdorur makinën e Dashnorit.

Videoklipi ku është e pasqyruar makina e të ndjerit është “Pare Pare”.

Makina e bardhë tepër luksoze në të cilën shfaqet Capital T në fakt ka qenë e Dashnorit dhe kjo vërtetohet lehtësisht përmes targës (AA 979), targa që ka përdorur gjithmonë Dashnor Deliallisi.

Dashnori u bë shkaktar i aksidentit tragjik në Durrës, ku si pasojë viktima të këtij aksidenti ngelën tre shoqe të ngushta që ishin nisur drejt Greqisë,

Greta Sherifi 23 vjeçe,

Izabella Balla, 33 vjeçe,

Elona Kaçibaros 34 vjeçe dhe vetë 36-vjeçari.

capital-t1_1476456790-8898819

capital-t4

capital-t3

Temat
Showbiz

Të afërta