Pse përfundoi Blero dje në spital (Foto)

Blero dje ka përfunduar në spital dhe sipas mediave ai ka marrë edhe infuzion.

E si duket gjendja jo e mirë e tij e ka shtyrë atë të postojë një fotografi ku shihet me Afronën dhe ta shkruaj “Mis u love”

Çifti shpesh ballafaqohen me largim ndaj njëri-tjetrit pasi ata punojnë edhe jashtë vendit.

bleroo-1476447073-9997681

Temat
Showbiz

Të afërta