Nora ju përshëndet me të pasmet seksi (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi, është mjaftë e njohur për krijimtarinë e saj muzikore dhe jetën private. Ajo shpesh është e përfolur në medie për atë që është e atë që bënë.

Linja admiruese trupore të Norës janë tejet seksi.

Ajo vazhdimisht është aktive në mbrëmje muzikore, por nuk lë anash as fansat e saj ku vazhdimisht poston fotografi në rrjetet sociale ku së fundmi i ka reklamuar të pasmet bombastike të saj.

14676595-984826618311293-1960318087160922112-n

Temat
Showbiz

Të afërta