Liberta tepër elegante në të kuqe (Foto)

Prezantuesja e njohur dhe modelja, Liberta Spahiu, do të reflektojë në të kuqe, në emisionin e radhes te së shtundës në Prive.

Nesër mbahet emisioni i radhës i PRIVE-s dhe Liberta me këtë rast ka zgjedhur ngjyrën e kuqe për t’u paraqitur në emisionin e ri.

E cila duke mjaft bukur me këtë ngjyre por edhe ka marr komente te shumta nga fansat e saj.

screenshot-1-1

Temat
Showbiz

Të afërta